TJ Sokol
České Heřmanice, z.s.
www.tjsokol.ceskehermanice.cz

Před začátkem jarní části STAVONA II.třídy Okresního přeboru mužů jsme během tréninkového procesu v místní tělocvičně vyzpovídali trenéra našeho mužstva TJ Sokol České Heřmanice Ladislava Jirsáka. 

Jak probíhá zimní přípravné období? – Příprava na jarní část začala hned na Tři krále - 6.ledna nového roku. Mužstvo se v rámci tréninkového procesu zúčastnilo Zimního turnaje mužů v Chocni na umělé trávě. České Heřmanice se střetly hned v prvním remízovém zápase s tradičním rivalem ze Sloupnice, následovalo měření sil s celky z vyšších soutěží -  TJ Sokol Sruby a SK Zámrsk. Poslední víkend nás čekal soupeř, s nímž jsme naposledy úspěšně měřili síly na konci října – TJ Spartak Brandýs nad Orlicí. Kromě fotbalu jsme se ale například odreagovali i na choceňském zimním stadionu při hokejovém mači se starou gardou.

Kdy Vás čeká první ostrý start? – Ještě před začátkem soutěže na konci měsíce března sehrajeme 26.února od 16:00 v Chocni 1.kolo Okresního poháru se Sopotnicí. A první kolo následuje o měsíc později, 26.3.2017 v Němčicích, kam jste všichni srdečně zváni.

Oddíly

Zvolte požadovanou volbu z naší nabídky